Telefon: +420 725 579 414 stránky se připravují

 • Svatební fotograf
 • Novinky
 • Fotogalerie
 • Nabídka služeb
 • Napište nám
 • Kontakty
 • Svatební fotograf Ústí nad Labem 

  Fotografie je prostředkem zaznamenání neopakovatelných zážitků a chvil v životě. Fotím rád a pro radost nejen Vaši, ale i svou. Mým cílem je vyfotit a zachytit kamžik takový, jaký je, neumělý a reálný.

  Focení jsem se začal věnovat více méně náhodou. Potřeboval jsem koníček, který mě vytrhne z každodenního stresu v práci, a který mne bude naplňovat. Začínal jsem s obyčejným foťákem s jedním objektivem a fotil každodenní život doma a na dovolené. Focení mne bavilo natolik, že jsem se mu začal věnovat více do hloubky. Koupil jsem si další poloprofesionální fotoaparát, rozšířil svou sbírku objektivů a stativů a začal rozvíjet své znalosti a schopnosti, abych mohl fotit nejen amatérské fotečky naší rodiny.

  Jak jsem tak chodil všude s fotoaparátem, přišly ke mně první dotazy, zda bych nevyfotil svatbu. Byla to výzva, jelikož i přesto, že se jednalo o mého přítele, chtěl jsem podat ty nejlepší výsledky. Svatební den jsem tedy vyfotil od počátečních příprav po rodinnou oslavu a fotky se všem líbily. Nehleděl jsem na jejich počet a fotil opravdu každý detail i moment. Vyšel z toho soubor fotografií, který zachytil jak chvíle ve vší vážnosti, tak i v některých chvílích směšné momentky, nad kterými se člověk zasmál.

  To byl můj začátek. Jedna svatba změnila můj koníček a posunula mne dál. Vše lze zlepšit, tak i mé focení.

  V dnešní době, kdy se věnuji focení již několik let jsem schopen, nejen pro své přátele, vyfotit prakticky cokoliv od svatby po sportovní zážitky, portréty i makrofotografie.

   

  Svatební fotograf na míru

  Zachytím Váš svatební den a jeho atmosféru na svých fotografiích, jako svatební fotograf udělám vše pro to, aby Vám zůstala co nejkrásnější památka a Vy tak poté můžete prostřednictvím fotografií vzpomínat na svůj den D celý život. Zaznamenám pro Vás nejen obvyklé momentky ze svatebního obřadu, ale také nafotím líčení nevěsty, svatební auta, zametání střepů z talíře, svatební hostinu, nebo přenášení nevěsty přes práh atd. Velmi mi záleží na zachycení atmosféry, spontánních emocí a zajímavých momentek.

  Každý svatební fotograf ví, že žádná svatba není stejná a přání každých novomanželů se liší. Rád se s Vámi osobně sejdu a společně probereme Vaše představy o fotografování svatby. Každá svatba je pro mě jedinečná, a proto se snažím o individuální přístup ke každému páru.

  Služby svatebního fotografa >>

  Fotografie svatby  

  Úkolem svatebního fotografa je zachytit každý zajímavý okamžik svatebního dne a respektovat představy novomanželů. Nepatřím k těm, co za jeden den stihnou nafotit několik svateb kvůli byznysu. V ten Váš svatební den jsem tu pouze pro Vás a veškerou fotografickou energii věnuji pouze Vám a Vašim přáním. Na konci pro Vás vyberu ty nejlepší fotografie svatby z celého svatebního obřadu.  

  Jako svatební fotograf jsem vybaven profesionální technikou, kterou docílím kvalitních záběrů za každých podmínek a v každé situaci. Fotografie svatby dále upravujeme a se zkušeným grafikem retušujeme v počítači. Takto upravené fotografie svatby předáváme novomanželům na DVD spolu s vytisknutými fotografiemi (dle Vašeho výběru) nebo fotoknihou.  

  Památeční svatební fotografie

  Fotografie svatby – portréty, skupinové focení

   

  Svatební fotografie

  Krásné svatební fotografie jsou pro každého šťastnou vzpomínkou na celý život. Svatební obřad proběhne během jednoho dne, svatební kytice vydrží pár dní, ale fotografie vydrží celý život. Svatební fotografie by měly zobrazovat jak hlavní momentky (polibek, výměna prstýnku atd.), tak především emoce, radost a život. Pokud se moje představa shoduje s Vaší, jsem ten správný svatební fotograf pro Vás.

  Nemám ve zvyku novomanžele uměle aranžovat nebo jim říkat jak se mají tvářit nebo kam si stoupnout, výjimkou jsou samozřejmě společné svatební fotografie a portréty. Svatební fotograf má svatbu zachytit přirozeně se všemi emocemi a náladami, aby svatební fotografie byly co nejvěrnější, toho se při focení svatby řídím.

   

   

  Novinky

  Blesk pro pokročilé - režim Slow

  Dnes se podíváme na pokročilejší režim blesku Slow, který jsou u falešných zrcadlovek a poloprofesionálních pravých zrcadlovek. Jedná se o režim, který je k dispozici většinou u režimu programové automatiky a priorita clony. Režim ...

  Více

  Fotografujeme oblohu a mraky

  Mraky letící na obloze jsou vynikajícím tématem pro fotografování. Zvláště, je-li za některým kumulem mraků schované Slunce a kolem mraku se vytvoří věnec paprsků, nebo blíží-li se bouřka. Fotografováním oblohy mohou vzniknout ...

  Více

  Více novinek v sekci novinky

  Fotografie

   

  Zajímavé odkazy

   

   

   

   

   

   

  My Vám zavoláme

    

  Kontakty

  Mobil: +420 725 579 414

  Email: info@foto-rittig.cz

  Anketa

  Jak jste se o našich stránkách dozvěděl(a)?
  Seznam.cz 31,58%
  Google.cz 19,86%
  Doporučení 16,81%
  Tisková reklama 15,95%
  Direct emailing 15,80%

  Výměnný Baner

   

   

   

  Partneři

  Reklama na internetu Reklama na internetu SmartFox SmartFox

   

   

   

   

  Prodlužování vlasů Praha Prodlužování vlasů Praha  

   

  Svatební šaty Praha Svatební šaty Praha  

   

   
  © 2011 - 2018 J. M. POST - WWW STRÁNKY
 • Napište nám
 • Odkazy
 • Nabídka služeb
 • Kontakty
 • zavřít